Wysyłka

Naszym klientom oferujemy następujące metody wysyłki:

1. Poczta Polska – Przesyłki o maksymalnej wadze 2kg i maksymalnej długości 60cm. Waga dotyczy całej paczki, czyli produktów, wypełnienia/zabezpieczenia oraz kartonu/koperty. Przesyłki pocztowe nie są ubezpieczone. Odszkodowanie jest możliwe wyłącznie w przypadku zaginięcia przesyłki. Sugerujemy wysyłkę Pocztą Polską tylko w przypadku tańszych  produktów, nie narażonych na zniszczenie podczas wysyłki. Czas dostawy: zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej. 

2. Kurier DPD - Paczki kurierskie do 30kg. Waga dotyczy całej paczki, czyli produktów, wypełnienia/zabezpieczenia oraz kartonu. Termin dostawy to 24 godziny. Paczki w standardzie ubezpieczone do kwoty 5000pln. Na każdej paczce umieszczamy naklejki ostrzegawcze. Polecamy wybór tej formy wysyłki.

Paczka kurierska i wszystkie produkty w niej zawarte muszą być sprawdzone w obecności kuriera podczas jej doręczenia pod kątem ewentualnych uszkodzeń. W przypadku uszkodzeń należy spisać razem z kurierem protokół szkody, który jest podstawą do wszelkich reklamacji. Na protokole prosimy zgodnie ze stanem faktycznym umieszczać wszystkie zabezpieczenia zastosowane w przesyłce tj: karton, przekładki tekturowe, folie, profile styropianowe. Brak spisanego protokołu skutkuje reklamacją na koszt Kupującego. Przypominamy iż protokół można spisać do 7 dni od dnia doręczenia jednakże najlepiej jest to robić od razu w momencie przyjęcia.

UWAGA!!! paczkę należy przyjąć. Prosimy nie oddawać paczki kurierowi ponieważ dosyłamy jedynie uszkodzoną część

Art. 545. § 2. W razie przesłania rzeczy sprzedanej na miejsce przeznaczenia za pośrednictwem przewoźnika, kupujący obowiązany jest zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju; jeżeli stwierdził, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie rzeczy, obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika.

Czas trwania wysyłki od momentu nadania do momentu doręczenia wynosi standardowo 24h-48h. Numer nadania przesyłki wysyłany jest przez firmę kurierską na adres mailowy Klienta.

Wysyłka towarów w jednej paczce:

Zamówienia wielu przedmiotów pakowane są w jedna paczkę, której parametry nie przekraczają dopuszczalnych wartości. Wyjątkiem są przedmioty niestandardowe, znacznie różniące się od siebie gabarytem, wagą, np. belki oświetleniowe, świetlówki, akwaria, tła. Takie przedmioty nie zawsze mogą być pakowane wraz z innymi przedmiotami. Możemy jednak wysyłać w jednej paczce kilka sztuk tego samego produktu lub pokrewnego oraz bardzo zbliżonego do siebie waga i gabarytem. Produkty niestandardowe to np.:

  1. Belki oświetleniowe ze względów bezpieczeństwa wysyłamy w oddzielnej paczce. Możemy zapakować kilka sztuk belek razem oraz z dokupionymi na innej aukcji świetlówkami.

  2. Świetlówki wysyłane są również osobno. Możemy zapakować kilka sztuk świetlówek w 1 paczkę oraz razem z belką oświetleniową.

  3. Tła strukturalne ze względów bezpieczeństwa wysyłamy w oddzielnej paczce. Możemy jednak zapakować kilka sztuk teł razem w jedna paczkę

  4. Filtry Kubełkowe ze względów bezpieczeństwa wysyłamy możemy wysłać wyłącznie z drobnymi i lekkimi przedmiotami.

  5. Akwaria i zestawy ze względów bezpieczeństwa wysyłamy w oddzielnej paczce. Razem z akwarium możemy wysłać wyłącznie dokupioną pokrywę. ( nie dotyczy belki oświetleniowej )​


W przypadku zakupów wielu przedmiotów, wśród których znajduje się przedmiot niestandardowy, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia warunków wysyłki. Pozwoli nam to uniknąć nieprzyjemnych nieporozumień. 

Towary są wysyłane na terenie całej Polski oraz UE. W przypadku zamówienia poza teren Polski prosimy o wcześniejszy kontakt w celu wyceny kosztów przesyłki.

Nie odpowiadamy za czas doręczenia przesyłki przez Pocztę Polską oraz Firmę Kurierską. Czas dostarczenia przesyłki przez nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń lub reklamacji wobec naszej firmy. W momencie nadania przesyłki kończy się nasz udział i odpowiedzialność za paczkę.

 

Życzymy udanych zakupów!

Ostatnie wydarzenia w sklepie

Nawozy FERKA już dostępne!!!...

post img
12/01/2018

Drodzy klienci. Produkty firmy FERKA są już ponownie dostępne w naszym sklepie. Zapewniamy najniższe ceny oraz szybką realiza...

wiecej

Korzenie japońskie RED MOOR WOOD...

post img
07/09/2016

Drodzy klienci. Wysokiej jakości, selekcjonowane korzenie japońskie są już dostępne. Oferujemy je w 7 rozmiarach oraz rewelac...

wiecej

Żwirek silikonowy dla kota...

post img
07/02/2016

Drodzy klienci. Polecamy wysokiej jakości silikonowy żwirek dla kota. Bardzo chłonny, wydajny, antybakteryjny i bez zapachowy. ...

wiecej

Podłoża ICHIBAN DarkSoil już w ofercie!!!...

post img
20/01/2016

Drodzy klienci. Wysokiej jakości podłoża ICHIBAN DarkSoil są już u nas dostępne. Oferujemy najniższe ceny oraz zapewniamy s...

wiecej

Oferta marki EASY LIFE już dostępna!!!...

post img
18/01/2016

Drodzy klienci. Wprowadziliśmy do oferty produkty holenderskiej firmy EASY LIFE – nawozy dla roślin, preparaty i testy akwarys...

wiecej

Copyright © 2016 apzoo.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone